Proje Detay 2
PAYLAŞ

Semt Kocaeli

Pekdemir İnşaat tarafından, Kocaeli’nin İzmit ilçesinde hayata geçirilen 280 konutluk proje.

Minimalist mimarisi, sıra dışı çizgileri ve çevreci tasarımıyla Semt Kocaeli, bu kentin prestijini yükselten saygın Pekdemir projelerinin en yenisi.

Semt Kocaeli’nin 2+1’den 5+1 dublekse kadar olan geniş daire seçenekleri, bir kısmı deniz bir kısmı doğa manzaralı ama hepsi geniş ve ferah daireleri, fonksiyonel yaşam alanları, minimum mekan kayıpları ve ideal alan kullanımları hayatı hep artılarda yaşatıyor.

Bu farklı daire tiplerinin her metrekaresine yansıtılan Pekdemir kalitesi ve standartların çok üzerinde bir estetik anlayışı ile harmanlanan Semt Kocaeli, hem yaşamaya hem de yatırıma değer bir proje.

PROJE MİMARI
Cem Sorguç / CM Mimarlık

Konutları ve bir araya geldikleri yerleşkeyi tasarlarken yaşam odaklı olması üzerinde yoğunlaştık. Bulunduğu doğa içerisinde yabancılaşmasın ve hatta zaman içerisinde daha da kuvvetlenecek kendi doğası/peyzajı ile bulunduğu yerin bir parçası olsun, kullanıcı temelli, net, kendisini hem mimari dil hem de fiziki olarak eskitmeyecek, her yaş temelli sosyalleşmeye de uygun çağdaş bir yaşam ortamı kurgulamak istedik.

SMARTAPP UYGULAMASI

Kocaeli’de bir ilk olan Smartapp uygulaması, Semt Kocaeli’nin hayatı kolaylaştıran akıllı platformu.

Semt Kocaeli‘nin akıllı platformu Smartapp, taksiden, markete, güvenlikten, restorana kadar her türlü yaşamsal ihtiyacınızı tek bir tıkla evinize getirmek ve hayatınızı kolaylaştırmak amacıyla sizler için tasarlandı.

Pekdemir‘in yenilikçi hizmeti Smartapp sayesinde, telefonunuz üzerinden bir tıkla, Semt Kocaeli Sitesi’nin market ve restoranından evinize sipariş verebilecek, taksi çağırabilecek, etkinlik oluşturabilecek, duyurulardan haberdar olabilecek, yönetime mesaj gönderebilecek, güvenlik kameralarına ve Pekdemir‘in satış sonrası hizmeti olan Pekdemir Güvence Sistemi‘ne ulaşabileceksiniz.

PROJE ADI Semt Kocaeli
YAPIM YILI 2018
YAPIM YERİ İZMİT

Satış Ofisi
İletişim


Kandıra Yolu üzeri, Çayırköy Merkez Mevkii, No:149
İzmit / Kocaeli
Pekdemirinsaat2

E-Kataloğu
Görüntüle

Bilgi Formu

İstek ve görüşlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.

Firma Bilgileri
Onay